Бимилк Баланс кисело млеко 3,2% 300гр

300 g
33 ден

Bimilk Balans kiselo mleko so 3.2% mlecna mast 300g

Има на залиха

Категорија:
Шифра: BMK11808

Опис

Bimilk Balans kiselo mleko so 3.2% mlecna mast 300g

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бимилк Баланс кисело млеко 3,2% 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *