Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1,5кг

82,00 ден

Битолски јогурт(Јогурт од пастеризирано, хомогенизирано млеко со 2,8% млечна маст, со додаток на јогуртна култура)

Има на залиха

Категорија:
Шифра: NOV19091

Опис

Производот трае 27 дена од денот на производство. Да се чува на температура од 0°C до +8°C.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.