Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1кг

59,00 ден

Битолски јогурт (Јогурт од пастеризирано, хомогенизирано млеко со 2,8% млечна маст, со додаток на јогуртна култура)

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA26239

Опис

Производот трае 25 дена од денот на производство. Да се чува на температура од 0°C до +8°C.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *