Бимилк Битолски јогурт Лајт 1% 950г

53,00 ден

Битолски Light јогурт

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13500

Опис

Производот трае 25 дена од денот на производство. Да се чува на температура од 0°C до +8°C.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бимилк Битолски јогурт Лајт 1% 950г”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *