Бимилк Битолско млеко 3.5% 1л

59 ден

Bimilk Bitolsko trajno mleko so 3.5% mlecna mast 1l

Има на залиха

Категорија:
Шифра: BML11849

Опис

Bimilk Bitolsko trajno mleko so 3.5% mlecna mast 1l

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бимилк Битолско млеко 3.5% 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *