Бимилк Екстра павлака 20% 180гр

180 g
27 ден

Битолска павлака Extra со 20% масленост 180g

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: BML11490

Опис

Битолска павлака со 20% масленост 180g

Дополнителни информации

Тежина 180 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бимилк Екстра павлака 20% 180гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *