Бимилк Павлака 20% 400гр

400 g
55,00 ден

Јогуртна кисела пастеризирана павлака со 20% млечна маст.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA18749

Опис

2,9g Белковини
3,7g Јаглени хидрати
20g Млечна маст
863kJ / 206kcal Енергетска вредност

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бимилк Павлака 20% 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *