Бимилк Павлака 20% 700гр

700 g
99,00 ден

Јогуртна кисела пастеризирана павлака со 20% млечна маст.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29055

Опис

2,9g Белковини
3,7g Јаглени хидрати
20g Млечна маст
863kJ / 206kcal Енергетска вредност

Дополнителни информации

Тежина 700 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бимилк Павлака 20% 700гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *