Попуст!
-14%

Био Космос Кокосово масло 180гр

180 g
175,00 ден 205,00 ден

Bio Cosmos Нерафинирано ладно цедено кокосово масло 180g/200ml

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: BIO10070

Дополнителни информации

Тежина 180 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био Космос Кокосово масло 180гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *