Био Космос Органски протеин од тиквени семки во прав со 47% протеини 200гр

200 g
319 ден

Bio Kosmos Organski protein od semki od tikva vo prav i 47% protein 200g

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: BIO10104

Опис

Bio Kosmos Organski protein od semki od tikva vo prav i 47% protein 200g

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био Космос Органски протеин од тиквени семки во прав со 47% протеини 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *