Био Космос Органски протеински шејк во прав со какао 500гр

999,00 ден

Bio Cosmos протеински шејк со големо количество на протеини, големо количество на влакна, органски состојки. Содржи 10 порции.

Шифра: BIO12551 Категорија:
Прикажи ги сите резултати