Био Космос Органски протеински шејк во прав со какао 500гр

500 g
999 ден

Bio Cosmos протеински шејк со големо количество на протеини, големо количество на влакна, органски состојки. Содржи 10 порции.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: BIO12551

Опис

– На база на растителни протеини
– Не содржи млеко и лактоза
– Не содржи глутен
– Засладен со кокосов шеќер

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био Космос Органски протеински шејк во прав со какао 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *