Био Космос Органски сиров кокосов чипс 70гр

70 g
89,00 ден

Bio Kosmos Organski sirov cips od kokos 70g

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: BIO10087

Опис

Состав: Органски кокосов чипс сиров. Земја на потекло: Шри Ланка. Употреба: Како закуска, се грицка или се додава во десерти и пецива. Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО.

Дополнителни информации

Тежина 70 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био Космос Органски сиров кокосов чипс 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *