Био Космос Пченична трева во прав 120гр

120 g
265 ден

Bio Kosmos Pcenicna treva vo prav 120g

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: BIO10081

Опис

Состав: 100% органска пченична трева во прав. Земја на потекло: Кина. Употреба: Во зависност од возраста и состојбата во која се наоѓа организмот, може да се консумираат 1-2 лажици на ден. Пченичната трева во прав се раствора во вода, јогурт, сок или напиток по избор, или се додава во овошно или зеленчуково смуди. Сертифициран органски производ одБалкан Биосерт Скопје, според МК законза ОЗ и IACB стандард. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО.

Дополнителни информации

Тежина 120 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био Космос Пченична трева во прав 120гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *