Био Космос Протеински шејк во прав со јагода 500гр

685 ден

Bio Cosmos протеински шејк со јагоди со големо количество на протеини, големо количество на влакна, природни состојки, засладено со стевиа. Содржи 10 порции.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: BIO12553

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био Космос Протеински шејк во прав со јагода 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *