Био Космос Протеински шејк во прав со ванила и цимет 500гр

569,00 ден

Bio Cosmos протеински шејк со големо количество на протеини, големо количество на влакна, природни состојки, засладен со стевиа. Содржи 10 порции.

Шифра: BIO12550 Категорија:
Прикажи ги сите резултати