Попуст!
-29%

Био Космос Протеински шејк во прав со ванила и цимет 500гр

500 g
399,00 ден 569,00 ден

Bio Cosmos протеински шејк со големо количество на протеини, големо количество на влакна, природни состојки, засладен со стевиа. Содржи 10 порции.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: BIO12550

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био Космос Протеински шејк во прав со ванила и цимет 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *