Био Космос Путер од кикирики 200гр

200 g
135 ден

Bio Kosmos puter od kikiriki 200g

Има на залиха

Опис

Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: Се употребува како намаз, или како додаток во десерти, пецива, смути. Потекло: Македонија.

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био Космос Путер од кикирики 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *