Бискрем Какао 130гр

130 g
39,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30695

Дополнителни информации

Тежина 130 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бискрем Какао 130гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *