Бимилк Битолско Млеко 3,2% 1л

54,00 ден

Битолското трајно млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од протеини, витамини, калциум и други хранливи состојки претставува дневна доза здравје за Вашиот организам!

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13475

Опис

Битолското трајно млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од протеини, витамини, калциум и други хранливи состојки претставува дневна доза здравје за Вашиот организам!

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Mlekara Млекара АД Битола

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бимилк Битолско Млеко 3,2% 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *