Blago Bisernog Ostrva Штрудли со мешано овошје 252гр

252 g
45,00 ден

Жито Прерада Белград Штрудла со мешавина од овошја

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31102188

Опис

Жито Прерада Белград Штрудла со мешавина од овошја

Дополнителни информации

Тежина 252 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blago Bisernog Ostrva Штрудли со мешано овошје 252гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *