Благо Бисерног Острва Темна штрудла со брусница 135гр

135 g
35,00 ден

Штрудли со полнење од брусница

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA26742

Опис

Штрудли со полнење од брусница

Дополнителни информации

Тежина 135 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Благо Бисерног Острва Темна штрудла со брусница 135гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *