Благо Бисерног Острва Темна штрудла со портокал 135гр

135 g
35,00 ден

Штрудли со полнење од портокал

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA33694

Опис

Штрудли со полнење од портокал

Дополнителни информации

Тежина 135 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Благо Бисерног Острва Темна штрудла со портокал 135гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *