Bonduelle Пченка 212мл

38,00 ден

Бондуеле слатка пченка (шеќерка)

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28370

Опис

Хранлива вредност
За 100гр
Енергетска вредност (kcal) 112
Енергетска вредност (kJ) 471
Протеини (г) 3
Влакна (г) 2,9
Јаглехидрати (г) 20.5
Од тоа, шеќери (г) 3.2
Маснотии (г) 1.3
Од тоа, заситени масни киселини (g) 0,4

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bonduelle Пченка 212мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *