Bonduelle Пченка 425мл

59,00 ден

Бондуеле слатка пченка (шеќерка)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA26607

Опис

Хранлива вредност
За 100гр
Енергетска вредност (kcal) 112
Енергетска вредност (kJ) 471
Протеини (г) 3
Влакна (г) 2,9
Јаглехидрати (г) 20.5
Од тоа, шеќери (г) 3.2
Маснотии (г) 1.3
Од тоа, заситени масни киселини (g) 0,2

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Nik НИК СОЛУШН

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bonduelle Пченка 425мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *