Bonduelle Пченка 850мл

87,00 ден

Бондуеле слатка пченка (шеќерка)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30123

Опис

Хранлива вредност
За 100гр
Енергетска вредност (kcal) 112
Енергетска вредност (kJ) 471
Протеини (г) 3
Влакна (г) 2,9
Јаглехидрати (г) 20.5
Од тоа, шеќери (г) 3.2
Маснотии (г) 1.3
Од тоа, заситени масни киселини (g) 0,3

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bonduelle Пченка 850мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *