Бони Feel Fine Влошки супер Дуо (2 x 8)

115,00 ден

Boni Feel Fine 16 супер влошки со крилца.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16862

Опис

Boni Feel Fine 16 супер влошки со крилца.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бони Feel Fine Влошки супер Дуо (2 x 8)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *