Бони Јуп Влошки ноќни 7 влошки

59,00 ден

Boni Yup 7 ноќни влошки со крилца.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16847

Опис

Boni Yup 7 ноќни влошки со крилца.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Aneks Анекс ДООЕЛ Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бони Јуп Влошки ноќни 7 влошки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *