Бони Јуп Влошки супер 8 влошки

59,00 ден

Boni Yup 8 супер влошки со крилца.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ANX40027

Опис

Boni Yup 8 супер влошки со крилца.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бони Јуп Влошки супер 8 влошки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *