Бони Тоалетна хартија трослојна 24ролни

179,00 ден

Boni 24 ролни трослојна розе тоалетна хартија.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28048

Опис

Boni 24 ролни трослојна розе тоалетна хартија.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Aneks Анекс ДООЕЛ Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бони Тоалетна хартија трослојна 24ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *