Бони Влошки со мрежа 10/1

57,00 ден

Boni 10 влошки со мрежа. 100% памук.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13378

Опис

Boni 10 влошки со мрежа. 100% памук.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бони Влошки со мрежа 10/1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *