Бонита Органски путер од лешник 200гр

200 g
389 ден

Bonita Organski puter od lesnik 200gr

In stock

Опис

Bonita Organski puter od lesnik 200gr

Дополнителни информации

Weight 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бонита Органски путер од лешник 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *