Бонум Корнишони 720мл

65,00 ден

Bonum корнишони во тегла 670гр

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15063

Опис

Bonum корнишони во тегла 670гр

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бонум Корнишони 720мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *