Bonux Active Fresh Прашок за перење 2кг

2 kg
149,00 ден

Бонукс Актив Фреш универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29621

Опис

Бонукс Актив Фреш универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Дополнителни информации

Тежина 2000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bonux Active Fresh Прашок за перење 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *