Bonux Јоргован Прашок за перење 2кг

2 kg
149,00 ден

Бонукс Јоргован универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29620

Опис

Бонукс Јоргован универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Дополнителни информации

Тежина 2000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bonux Јоргован Прашок за перење 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *