Bonux Магнолија Прашок за перење 2кг

2 kg
149,00 ден

Бонукс Магнолија универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29618

Опис

Бонукс Магнолија универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Дополнителни информации

Тежина 2000 g
Suppliers za lot expiry

Nelt ST DOOEL Нелт СТ дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bonux Магнолија Прашок за перење 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *