Бордс Еве Маргарин 250гр

250 g
59,00 ден

Bords Eve маргарин 250g

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA15525

Опис

Bords Eve маргарин 250g

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бордс Еве Маргарин 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *