Бордс Еве Маргарин 500гр

500 g
104,00 ден

Bords Eve маргарин 500g

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA15524

Опис

Bords Eve маргарин 500g

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бордс Еве Маргарин 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *