Bounty Чоколаден бар 57гр

57 g
35 ден

Баунти чоколадна прачка од 57 грама.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12121

Опис

Баунти чоколадна прачка од 57 грама.

Дополнителни информации

Тежина 57 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bounty Чоколаден бар 57гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *