Бовин Dissan Barrique Црвено вино 750мл

955 ден

Bovin Dissan Barrique Crveno vino 750ml

Категорија:
Шифра: BBL20040

Опис

Алкохол (alc/vol): 14.5%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бовин Dissan Barrique Црвено вино 750мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *