Браво Кафе 100гр

100 g
42,00 ден

Bravo кафе во пакување од 200 грама.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31100282

Опис

Браво Класик е првосоздадено кафе од брендот Браво во 2002 година. Во текот на годините дојдено до совршен баланс од мешавина на арабика и робуста сорти на кафиња.

Спакувано во easy open амбалажа

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Браво Кафе 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *