Браво Кафе 200гр

200 g
70,00 ден

Bravo кафе во пакување од 200 грама.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA14289

Опис

Браво Класик е првосоздадено кафе од брендот Браво во 2002 година. Во текот на годините дојдено до совршен баланс од мешавина на арабика и робуста сорти на кафиња.

Спакувано во easy open амбалажа

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Браво Кафе 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *