Брускети Марети Двопек со вкус на песто 70гр

70 g
32 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31907

Дополнителни информации

Тежина 70 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Брускети Марети Двопек со вкус на песто 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *