Брускети Марети Двопек со вкус на сирење и спанаќ 70гр

70 g
32,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA10551

Дополнителни информации

Тежина 70 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Брускети Марети Двопек со вкус на сирење и спанаќ 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *