Чачак Инстант пире од компир 120гр

120 g
30,00 ден

Cacak компир пире

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25917

Опис

Cacak компир пире

Дополнителни информации

Тежина 120 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чачак Инстант пире од компир 120гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *