Calgon Прашок Омекнувач на вода 500гр

500 g
156 ден

Калгон штити од бигор (каменец) и ја чува машината чиста.
Помага да се заштити вашата машина кога се користи при секое перење.
Помага да се задржи машината чиста, кога се користи при секое перење.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100825

Опис

Калгон штити од бигор (каменец) и ја чува машината чиста.
Помага да се заштити вашата машина кога се користи при секое перење.
Помага да се задржи машината чиста, кога се користи при секое перење.

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Calgon Прашок Омекнувач на вода 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *