Calgon Таблети Омекнувач на вода 15 таблети

299,00 ден

Калгон штити од бигор (каменец) и ја чува машината чиста.
Помага да се заштити вашата машина кога се користи при секое перење.
Помага да се задржи машината чиста, кога се користи при секое перење.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15493

Опис

Калгон штити од бигор (каменец) и ја чува машината чиста.
Помага да се заштити вашата машина кога се користи при секое перење.
Помага да се задржи машината чиста, кога се користи при секое перење.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Calgon Таблети Омекнувач на вода 15 таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *