Campese Црн грав конзерва 400гр

69 ден

Кампезе црн грав во конзерва од 400g

In stock

Категорија:
Шифра: ELB17935

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Campese Црн грав конзерва 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *