Canadian Special Old Виски 40% 700мл

599,00 ден

Canadian Special Old whiskey од 1 литар.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA23347

Опис

Алкохол: 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Canadian Special Old Виски 40% 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *