Canadian Special Old Виски 1л

900,00 ден

Canadian Special Old whiskey од 1 литар.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31100843

Опис

Алкохол: 40%

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Canadian Special Old Виски 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *