Canbebe Бебешки пелени бр.5 (12-25кг) 40 парчиња

490,00 ден

Канбебе (Чанбебе) 40 пелени за бебиња помеѓу 12 и 25 килограми

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA19247

Опис

Канбебе (Чанбебе) 40 пелени за бебиња помеѓу 12 и 25 килограми

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Canbebe Бебешки пелени бр.5 (12-25кг) 40 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *