Cardhu Шкотско виски 700мл

2.699 ден

Cadrhu Single Malt 12 годишно шкотско виски 700ml

Категорија:
Шифра: BBL10168

Опис

Најпродаваното виски во Шпанија,со слатки ноти во аромата и префинет вкус.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cardhu Шкотско виски 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *